Чому не варто викладати фото ваших дітей в мережу: вагомі причини

7b04d642cc04c27d540628e3ce664e7c e1470041978289 Интересно

Але мало хто замислюється, що зараз найнебезпечніші для дітей люди «працюють» якраз в Інтернеті.

Для безпеки ваших дітей ми підготували список заходів, які хоч і можуть здатися трохи зайвими, але все ж допоможуть уникнути ризиків.

Попереджаємо, це не означає, що ви повинні бути параноїком і зовсім приховувати своїх дітей. Ні. Просто будьте розсудливі і майте межі в цю «інстаграмну» епоху.

Не ставте геолокації на знімках

безпека ваших дітей

Не публікуйте дані про місця знаходження дитини. Будь то школа, спортивний зал або гурток з крою та шиття. Деякі суб’єкти можуть вжити інформацію в своїх нехороших цілях, легко відстежити дорогу, побачивши, де зазвичай знаходиться дитина.

Не викладайте фото, котрі розкривають захоплення дитини

безпека ваших дітей

Дізнавшись, що любить і чим захоплюється дитина, її легко обдурити і заманити абсолютно в будь-якому місці і ситуації.

Видаліть всі зображення, які можуть надати офіційні дані дитини

безпека ваших дітей

Здавалося б, абсурдний пункт. Але є люди, які люблять похвалитися в інтернеті «свіжими» візами, паспортами та іншими документами. Маючи в руках повне ім’я або важливий номер документа, легко можна визначити, де вчиться і живе дитина.

Читайте также:  50 Полезных привычек для хорошего самочувствия

Не завантажуйте фотографії дітей поруч з машиною

безпека ваших дітей

Ця інформація важливіша для безпеки самих батьків. Крім того, що ви можете надати злочинцям інформацію, ви можете підставити і себе. Наприклад, ці батьки після публікації «гри в машинки» опинилися за ґратами.

Не викладайте фото, де ваші діти напіводягнені, якими б милими і безневинними вони не були

безпека ваших дітей

Можливо, вам і вашим близьким такі фотографії будуть здаватися неймовірно смішними і кумедними, але деякі хворі люди можуть дивитися на них зовсім іншим поглядом…

Не діліться фотографіями, які в майбутньому змусять червоніти ваших дітей

безпека ваших дітей

Напевно у багатьох є такі фотографії дитинства, дивлячись на які ви дивуєтеся, чим  думали ваші батьки, коли робили цей знімок. А в нашому дитинстві Інтернету не було, ці фото могли побачити тільки близькі люди. А ось наші діти від цього вже не захищені: будь-який знімок може стати загальнодоступним компроматом або неприємною згадкою на все життя.

Уникайте публікацій фотографій вашої дитини з іншими дітьми

безпека ваших дітей

Перед тим, як викладати фото вашої дитини з друзями та однокласниками, подумайте, чи не будуть проти їхні батьки. Ви не несете відповідальність за їх дітей, і питання знаходження інформації про них в Інтернеті – це не ваша прерогатива.

Пам’ятайте, що коли ви викладаєте фотографію вашої дитини в соціальній мережі, навіть якщо ви ділитеся нею тільки з друзями, ви повинні віддавати собі звіт в тому, що з цієї хвилини – це не ваша фотографія, а надбання громадськості, яку будь-хто може використовувати в будь-яких цілях. Будьте обережні і завжди думайте про безпеку ваших дітей!

Джерело

Оцените статью