Deep Purple увійшли в Зал слави рок-н-ролу

691076_w_300

Легендарні британські рокери Deep Purple увійшли в Зал слави рок-н-ролу. Про це повідомляє gazeta.ua .  Також цю організацію поповнили такі відомі музиканти, як Cheap Trick, Chicago, репери N. W. A. і блюз-гітарист Стів Міллер. Для включення виконавця або групи в Залу слави необхідно, щоб з моменту виходу їх першого запису минуло як мінімум 25 років.

 

CBS зазначає, що «новачки» 2016 року унікальним чином пов’язані між собою. Наприклад, Cheap Trick грали з Deep Purple в 1970-х, Стів Міллер колись виступав на розігріві у Chicago, а N. W. A. взяли за зразок хіт Міллера Take the Money and Run («Хапай гроші і тікай») для однієї зі своїх композицій.

pack_28_-_ohio_2

Процедура включення музикантів в Зал слави проводиться з 1986 року. Номінантів відбирає комітет з тисячі експертів — журналістів і представників музичної індустрії. Deep Purple, визнані класики року, мали увійти в Зал слави ще в 1993 році. Однак, незважаючи на обурення прихильників і колег-музикантів (наприклад, Metallica, яких включили до Зали слави в 2009 році), група два десятиліття не могла потрапити в остаточний список.

Deep-Purple-2-e1427883716948

Deep Purple утворилася в 1968 році. Вважається однією з команд, що стояли біля витоків важкої музики, поряд з Led Zeppelin і Black Sabbath. Колектив існує до цього часу, хоча його склад неодноразово змінювався. У 2012 році пішов з життя клавішник групи Джон Лорд.

Зал слави рок-н-ролу — організація і музей у Клівленді (штат Огайо). Заснований у 1983 році головою звукозаписної компанії Atlantic Records Ахметом Эртеганом. Серед перших включених в Зал артистів — Чак Беррі, Джеймс Браун і Рей Чарльз. Всього організація налічує 749 виконавців і 113 колективів.

deep-purple1

Цікаво? Поділіться з друзями

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: