Для чого призначені ці речі: пояснюємо звичні, але незрозумілі явища

11812915 34343 1468386878 650 4fc0044794 1 1468497627 Интересно

Ми розкрили кілька таких «секретів» і нарешті дізналися, для чого потрібен циліндр на зарядці для ноутбука. Із задоволенням ділимося з вами!

Навіщо потрібна петелька позаду сорочки

 

Версій кілька, і зараз ми про них вам розповімо …

Для чого призначені ці речі

Почнемо з крою. Ця петля зазвичай вінчає собою так звану бантову складку, яка спускається від кокетки на спині до низу сорочки. Утворені складки є однією з різновидів виточок і необхідні для свободи руху і одночасно для прилягання тканини з природними лініями тіла. Так що можна вважати що це вдала декоративна деталь при корисному елементі крою.

Для чого призначені ці речі

Існує ще одна, більш романтична версія походження цієї петельки. Зараз складно собі уявити, але колись давно чоловічі сорочки виглядали і носилися зовсім інакше. В ті часи на сорочках були знімні коміри, які накрохмалювали так, щоб вони буквально стояли і носили туго застібнутими. Краватки тоді були більше схожі на шарфи, які треба було якимось чином фіксувати, так ось, ймовірно, цю петлю як раз для цього стали робити. Але манера зображати людей зі спини увійшла в моду значно пізніше, так що достатніх доказів немає. Зате на сучасних сорочках ззаду зустрічається гудзик, якраз для того, щоб краватка в її сучасному вигляді нікуди не з’їжджала.

Читайте также:  Вяжем уютные и мягкие тапочки крючком из трикотажной пряжи…

Для чого призначені ці речі

І останній варіант з недавньої історії. На початку 60-х компанія GANT стала робити сорочки з такою петлею, які миттєво отримали популярність серед студентів з університетів Ліги Плюща. Пряме призначення петлі — вішати сорочку в шафку в спортивній роздягальні, щоб не м’ялася.

Для чого призначені ці речі

Для чого призначені ці речі

У цій версії є ще і непряме значення — це позначення статусу особистих відносин. Якщо молода людина, яка навчається наприклад в Гарварді, зустрічається з дівчиною, він прибирав цю петлю в знак того, що він зайнятий. А його обраниця, в свою чергу, починала носити шарф його коледжу. Це виключно студентський символізм, але тим не менш, досить цікавий факт.

Для чого призначені ці речі

Навіщо потрібен циліндр на шнурі від зарядки ноутбука

Для чого призначені ці речіВи точно помічали це потовщення на дроті зарядки ноутбука або фотоапарата. Це простий, але дуже важливий пристрій називається «феритовий фільтр». Він прибирає можливі перешкоди від кабелю живлення. Конструкція цього фільтра до неможливості проста: усередині циліндра знаходяться вставки з фериту, які провід огинає кільцем.

Навіщо потрібен отвір в ілюмінаторі літака

Для чого призначені ці речі

Ілюмінатор складається з двох пластикових шибок. Через велику різницю тиску між повітряним прошарком між шибками і салоном внутрішній «склопакет» може лопнути. Цей маленький отвір створено якраз для того, щоб нормалізувати тиск. Через нього повітря відводиться з міжскляного простору або, навпаки, просочується з салону.

Для чого потрібна синя частина гумки

Для чого призначені ці речі

Запитайте у будь-якої людини: «Навіщо потрібна синя частина гумки», і вона з упевненістю вам відповість, що для того, щоб стирати ручку. Але це не зовсім так. Спочатку синя частина була призначена для того, щоб стирати написи і малюнки, зроблені на щільному папері. Червона частина гумки залишить розводи, а ось синя впорається з цим відмінно. Згодом виробники зрозуміли, що синя частина використовується не за призначенням, і зробили з цього маркетинговий хід. На деяких ластиках на синій частини навіть почали зображати ручку.

Читайте также:  Делаем пол за копейки из обоев: смотрится оригинально и красиво

Чому верхня і нижня петельки на сорочці розташовані горизонтально

Для чого призначені ці речі

Справа в тому, що в цих місцях найбільш велика ймовірність того, що ґудзик розстібнеться. У горизонтальній петлі тиск припадає на кут і шанс того, що ґудзик вислизне з отвору, зменшується.

Навіщо в кросівках додаткові отвори

Для чого призначені ці речі

На ці додаткові дірочки в кросівках мало хто звертає увагу, а дарма, адже вони дуже корисні. Ці отвори створені для того, щоб щільніше фіксувати ногу і не натирати стопу під час занять спортом. Навчитися правильно зав’язувати шнурки і використовувати ці отвори можна за цією відеоінструкцією:

Для чого отвір в ложці для спагетті

Для чого призначені ці речі

Це геніально, чому я раніше цього не знала! Отвір в ложці для спагетті зроблено для того, щоб відміряти кількість сухих макаронів для приготування стандартної порції. Зрозуміло, що хтось їсть мало, а хтось дуже любить макарони і готовий з’їсти за раз всю пачку, але для тих, у кого апетит «середній» і хто завжди переймається скільки засипати спагетті, — це отвір справжній порятунок.

Навіщо потрібна  маленька  кишенька на джинсахДля чого призначені ці речі

Найпопулярніша відповідь — для того щоб носити презервативи. Звичайно, в цю кишеньку можна покласти що завгодно, в тому числі і засоби контрацепції, але спочатку він створювався не для цього.

Насправді, як запевняють експерти від Levi’s, ці загадкові кишені призначаються для того, щоб носити вних кишеньковий годинник. Виявляється, ідея створити спеціальну  крихітну кишеню для годинника з’явилася ще в 1880 роках — у ковбоїв тоді прийнято було носити з собою кишеньковий годинник на ланцюжку.

Читайте также:  Все друзья в восторге! Учимся правильно чистить мандарины.

Для чого призначені ці речі

Щоб забезпечити аксесуару безпечне і зручне місце зберігання, і була придумана маленька кишенька усередині передньої кишені джинсів.

Для чого потрібно отвір в ковпачку кулькової ручки

Для чого призначені ці речі

Поширеною є хибна думка, що цей отвір зроблено для того, щоб повітря надходило в легені, якщо ковпачок застрягне в трахеї. Але це не зовсім так. Якщо вдавитися таким ковпачком (та й будь-чим ще), слизова почне набрякати. Цей маленький отвір створено, щоб запобігти всмоктування ковпачка в слизову. Тобто, щоб взагалі ніколи ним не давитись.

Для чого потрібен клаптик тканини, який додається до нового одягу

Для чого призначені ці речі

Уявляєте, не для латки! Виявляється, виробники прикладають цей клаптик, для того щоб ми могли випрати його з порошком або відбілювачем і перевірити, як відреагує тканина. Моє життя не буде колишнім!

Источник

 

Оцените статью