Як кинути пити алкоголь

Відповідь на питання, як кинути пити алкоголь без звернення в спеціалізовані клініки та установи, знає далеко не кожен.
У наш час практично ні для кого не секрет, що періодичне вживання алкоголю навіть у малих дозах з часом може перерости в залежність. При цьому і впоратися з пагубною звичкою в домашніх умовах вдається буквально одиницям. Успіху реабілітації шкодить не тільки відсутність сили волі у залежної людини, але і його оточення, а також сформований уклад життя, при якому періодичні узливання в сім’ї або дружній компанії відбуваються в порядку речей.

Alcohol-Poisoning

Як самостійно боротися із залежністю

Основна проблема в тому, що у більшості людей просто не вистачає витримки, щоб самостійно прибрати зі свого життя випивку. Проте якщо людина все ж задався питанням, як перестати систематично вживати спиртне, а, значить, він усвідомлює і приймає наявність у себе такої проблеми. Ось основні поради на допомогу тим, хто вирішив виключити алкоголь зі свого життя:

· Насамперед людина повинна усвідомлювати, що відмова від алкоголю необхідна, перш за все, йому самому. Він повинен бажати цього для себе як можна більш глибоко і щиро. В іншому випадку перший етап відвикання пройде вкрай болісно і, досить імовірно, безуспішно.

· Обов’язково зазначайте у себе маленькі перемоги і не забувайте хвалити себе за них. Фіксуйте в пам’яті кожне досягнення і нагороджуйте себе за нього. Такі моменти підтримають бадьорість духу і не дозволять зупинитися на півдорозі.

· Приготуйтеся морально, що обраний вами шлях не з легких, і в разі зриву не будьте до себе надмірно суворі. Самобичування і почуття провини тільки погіршать ситуацію. Візьміть себе в руки і, не відволікаючись на негативні думки, почніть заново.

Читайте также:  Mandarinello - удивите гостей изысканным мандариновым ликером

· Не соромтеся звертатися за сторонньою допомогою. Відвідування зборів анонімних алкоголіків або колективної терапії будуть тільки на користь. Дізнайтеся, як кидали пити алкоголь ці люди. Утворення шкідливої звички сприяють важкі думки у вас в голові, не варто зайвий раз залишатися з ними наодинці.

· Розширюйте коло спілкування, частіше зустрічайтеся з непитущими людьми, намагайтеся більше дізнатися про їх інтересах і захопленнях. Це допоможе вибудувати нову систему цінностей, по-новому поглянути на минулі вчинки і зміцнити нову життєву позицію.

· Плануйте свій день так, щоб у ньому просто не було часу та місця для алкоголю. Заведіть нові, корисні звички вставати раніше і йти на пробіжку, читати книги, займатися приготуванням їжі або творчістю. Не важливо, що конкретно це буде, головне, щоб день був зайнятий справами, що не мають відносини до спиртного.

· Постійно тримаєте в голові картинку про себе у майбутньому, вільного від залежності. Відчуйте всі плюси такого життя і згадуйте про них у хвилини сумнівів у правильності обраної мети.

· Як самостійно боротися із залежністю Розділіть свій шлях на реальні, досяжні підцілі. Заплануйте спочатку зниження кількості вживаного алкоголю, потім скоротіть випадки розпивання. Рух навіть такими маленькими кроками рано чи пізно приведе вас до бажаного результату.

· Проаналізуйте свій емоційний і фізичний стан і виявити проблеми, що стали причиною або наслідком алкогольної залежності. Обов’язково зверніться з цього приводу за допомогою до відповідних фахівців.До додаткових методів самостійного лікування від алкогольної залежності відносяться лікарські засоби і народна медицина. Перш ніж звертатися до будь-якого з них, варто проконсультуватися з наркологом. Лікар проведе оцінку функціонального стану організму пацієнта і дасть рекомендації щодо лікування, що допоможе уникнути небажаних ускладнень на органи шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи.

Читайте также:  Лечить алкоголизм попытаются с помощью старого препарата от гипертонии

Робіть і у Вас все буде добре!

Оцените статью