Як сучасні технології могли б вирішити літературні проблеми?

0 modernclassics header 2016 e1460985468737 Интересно
Якби Джульєтта використовували Tinder, аби зустріти справжнє кохання? Якби Фродо мав на сматрфоні Google Maps? Уявити це спробували автори додатку FlipSnack.

Такі книги, як «Володар Перснів», «Ромео і Джульєтта» й «Олівер Твіст» мають одну спільну рису: вони написані за часів, коли сучасні технології не існували. Тоді не було ні смартфонів, ні соціальних мереж, ні інтернету, ні інших буденних для нас речей.

0-modernclassics_header_2016

А якби були?

Якби Джульєтта використовували Tinder, аби зустріти справжнє кохання? Якби Фродо мав на сматрфоні Google Maps?

Уявити це спробували автори додатку FlipSnack.

1-modernclassics_romeojuliet_2016-600x500

Ромео! О, навіщо ти Ромео?

Чи витримає кохання Джульєтти спокуси Tinder, чи вона використала б додаток для знайомства з кимось більш «доступним»? (Ромео і Джульєтта, Вільям Шекспір)

very-hungry-caterpillar-grubhub-600x500

Але я усе ще голодна!

Перетворюватися з гусені на метелика — складна робота. Саме тому дуже голодна гусениця завжди їсть. Встановивши на свій смартфон GrubHub, дуже голодна гусінь переходить на новий рівень обжерливості. (Дуже голодна гусінь, Ерік Карл)

8-modernclassics_narniachronicles_2016-600x500

Усі люблять котиків, тому Аслан завів профіль в Instagram. Люди обожнюють його #gingerbeard і #epicsmile, тож тепер він має більше фоловерів, ніж Grumpy Cat і Hamilton the Hipster Cat разом узяті. (Хроніки Нарнії, К.С. Льюїс)

7-modernclassics_aliceinwonderland_2016-600x500

— Ох, бідні мої вушка! Мої вусики! Як же я запізнююсь!
— Агов, Білий Кролику, я тут!

Життя Білого Кролика була б значно легшим, якби він змінив свого розбитого кишенькового годинника на смартфон з Uber. Тоді він міг би замовити поїздку і розслабитися для іншої частини історії. (Пригоди Аліси в Країні Чудес, Льюїс Керролл)

6-modernclassics_lotr_2016-600x500

Наскільки простішою була б подорож до Мордора, якби Фродо мав Google Maps, за допомогою якого він проклав би собі швидкий і вільний від орків маршрут? (Володар перснів, Дж. Р. Р. Толкієн)

Читайте также:  Пёс, который живёт в приюте 6 лет

5-modernclassics_catcherintherye_2016-600x500

Кому потрібні фоловери після смерті? Нікому.

Холден Колфілд твітить у Twitter, скаржаться на Twitter і розповідає всім, які вони «лицеміри». Він не може пояснити, що має на увазі, і не впевнений, що йому це подобається, але він все-таки намагається використовувати менше 140 символів. (Над прірвою в житі, Дж.Д. Селінджер)

3-modernclassics_charlie_2016-600x500

Це ж не градіжка, якщо я знайшов щось на Pinterest?

Ексцентричний? Так. Творчий? Не зовсім. Мабуть більшість геніальних ідей Віллі Вонки були узяті з Pinterest поки Умпа-Лумпи спали.

Отож, ірисове волосся, жувальна гумка, що замінює харчі, їстівні зефірні подушки — спершу усе це були чужі мрії. (Чарлі і шоколадна фабрика, Роальд Даль)

2-modernclassics_olivertwist_2016-01-600x500

Жахливі власники. У ліжках були блохи. І там не було достатньо місця для мого капелюху. Але найгірша річ у цьому робітному домі — їжа: три миски вівсянки на день і півбулочки щонеділі. А на моє прохання дати ще вони вдарили мене по голові ополоником. Абсурд!

Олівер Твіст, нарешті, завдяки TripAdvisor має шанс повстати проти вікторіанського робітного дому, у якому він виріс. (Олівер Твіст, Чарльз Діккенс)

bokmal.com.ua

Встречайте каждый Новый День вместе с нами!
Оцените статью