Як сучасні технології могли б вирішити літературні проблеми?

Такі книги, як «Володар Перснів», «Ромео і Джульєтта» й «Олівер Твіст» мають одну спільну рису: вони написані за часів, коли сучасні технології не існували. Тоді не було ні смартфонів, ні соціальних мереж, ні інтернету, ні інших буденних для нас речей.

0-modernclassics_header_2016

А якби були?

Якби Джульєтта використовували Tinder, аби зустріти справжнє кохання? Якби Фродо мав на сматрфоні Google Maps?

Уявити це спробували автори додатку FlipSnack.

1-modernclassics_romeojuliet_2016-600x500

Ромео! О, навіщо ти Ромео?

Чи витримає кохання Джульєтти спокуси Tinder, чи вона використала б додаток для знайомства з кимось більш «доступним»? (Ромео і Джульєтта, Вільям Шекспір)

very-hungry-caterpillar-grubhub-600x500

Але я усе ще голодна!

Перетворюватися з гусені на метелика — складна робота. Саме тому дуже голодна гусениця завжди їсть. Встановивши на свій смартфон GrubHub, дуже голодна гусінь переходить на новий рівень обжерливості. (Дуже голодна гусінь, Ерік Карл)

8-modernclassics_narniachronicles_2016-600x500

Усі люблять котиків, тому Аслан завів профіль в Instagram. Люди обожнюють його #gingerbeard і #epicsmile, тож тепер він має більше фоловерів, ніж Grumpy Cat і Hamilton the Hipster Cat разом узяті. (Хроніки Нарнії, К.С. Льюїс)

7-modernclassics_aliceinwonderland_2016-600x500

— Ох, бідні мої вушка! Мої вусики! Як же я запізнююсь!
— Агов, Білий Кролику, я тут!

Життя Білого Кролика була б значно легшим, якби він змінив свого розбитого кишенькового годинника на смартфон з Uber. Тоді він міг би замовити поїздку і розслабитися для іншої частини історії. (Пригоди Аліси в Країні Чудес, Льюїс Керролл)

6-modernclassics_lotr_2016-600x500

Наскільки простішою була б подорож до Мордора, якби Фродо мав Google Maps, за допомогою якого він проклав би собі швидкий і вільний від орків маршрут? (Володар перснів, Дж. Р. Р. Толкієн)

5-modernclassics_catcherintherye_2016-600x500

Кому потрібні фоловери після смерті? Нікому.

Холден Колфілд твітить у Twitter, скаржаться на Twitter і розповідає всім, які вони «лицеміри». Він не може пояснити, що має на увазі, і не впевнений, що йому це подобається, але він все-таки намагається використовувати менше 140 символів. (Над прірвою в житі, Дж.Д. Селінджер)

3-modernclassics_charlie_2016-600x500

Це ж не градіжка, якщо я знайшов щось на Pinterest?

Ексцентричний? Так. Творчий? Не зовсім. Мабуть більшість геніальних ідей Віллі Вонки були узяті з Pinterest поки Умпа-Лумпи спали.

Отож, ірисове волосся, жувальна гумка, що замінює харчі, їстівні зефірні подушки — спершу усе це були чужі мрії. (Чарлі і шоколадна фабрика, Роальд Даль)

2-modernclassics_olivertwist_2016-01-600x500

Жахливі власники. У ліжках були блохи. І там не було достатньо місця для мого капелюху. Але найгірша річ у цьому робітному домі — їжа: три миски вівсянки на день і півбулочки щонеділі. А на моє прохання дати ще вони вдарили мене по голові ополоником. Абсурд!

Олівер Твіст, нарешті, завдяки TripAdvisor має шанс повстати проти вікторіанського робітного дому, у якому він виріс. (Олівер Твіст, Чарльз Діккенс)

bokmal.com.ua

Встречайте каждый Новый День вместе с нами!
Читайте также:  Пять уловок Apple, которые заставляют людей покупать новые iPhone