Мауглі кличе в гості — українцям покажуть «Книгу джунглів»

690743 w 300 Интересно
Відбулася гала-прем'єра нового пригодницького фільму "Книга джунглів" - екранізації знаменитого твору Редьярда Кіплінга

6 квітня в кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем’єра нового пригодницького фільму «Книга джунглів» — екранізації знаменитого твору Редьярда Кіплінга, як повідомляє gazeta.ua .

4d9613aa623e9e4dc91eadfe398759fd

Фільм став ремейком мультфільму 1967 року у вигляді художнього фільму з елементами комп’ютерної анімації. У роботі над новою версією використовувалася технологія «захоплення руху», яка копіює звички реальних звірів — такий підхід дозволив зробити всіх тварин на екрані максимально реалістичними.

8395

Ще одна особливість фільму — той факт, що вперше в історії Каа став персонажем жіночої статі. В оригінальній озвучці удаву подарувала свій голос Скарлетт Йоханссон.

1459112613_2

Всього до озвучування персонажів залучили ціле сузір’я голлівудських акторів — наприклад, добродушного Балу озвучив Білл Мюррей, а в українському дубляжі він заговорив голосом Сергія Сивохо.

 

 

Яскраве і захоплююче видовище на екрані гарантує присутність в режисерському кріслі Джона Фавро — той, хто зняв дві частини «Залізної людини», точно знає як утримати увагу глядачів протягом декількох годин.

На екрани українських кінотеатрів фільм вийде через тиждень після прем’єрного показу — поспостерігати за пригодами Мауглі можна буде вже з 14 квітня.

Oeo_k

Читайте также:  Мастерим весенний комплект "Тюльпановые поля"
Оцените статью