На Євробаченні з`явилися «Сірі люди»

eurovision2016euro Интересно
На першому півфіналі Євробачення 2016 організатори показали танцювальний перфоманс "Сірі люди".

На першому півфіналі Євробачення 2016 організатори показали танцювальний перфоманс «Сірі люди», повідомляє gazeta.ua

1461320549_64535_0

 

«Ідея Євробачення в об’єднанні людей, але останнім часом багато говорять про розділення Європи, і біженців, – втілення цього розділення., – прокоментував постановку продюсер пісенного конкурсу Свен Стояновіч офіційному каналу Євробачення 2016 на YouTube — Ми хотіли показати це потужним танцювальним номером. Хочемо змусити людей зупинитися і подумати. Взяли дуже серйозну тему на противагу гламурному розважальному формату Євробачення.»

 

697303_w_300

 

Під час перфомансу група людей біжить по суші і перепливає моря в надії досягти більш безпечного місця. У номері взяли участь 18 дорослих танцюристів і одна дитина. Всі вони були одягнені в сіре. Обличчя і волосся танцівників також були сірими.

Постановники і хореографи перфомансу Фредрік «Бенке» Райден і Дженні Вайдгрен так пояснюють його тему:

 

 

«Для нас біженці – це сіра маса без індивідуальності, яка приходить в наші країни. Ви знімете цей сірий колір і зможете побачити людину».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Евровидение 2016: в Сети появилось видео с первой репетиции Джамалы

На пісенному конкурсі Євробачення 2016 перфоманс «Сірі люди» був показаний вперше. Також його запис оформили в окремий кліп і виклали на YouTube. За ніч після півфіналу кліп зібрав 13 500 переглядів.

Читайте также:  Дома, над которыми поработали уличные художники
Оцените статью