Самі економічні автомобілі: ТОП-5

2 3 1 Интересно

Представляємо Вашій увазі рейтинг автомобілів, які споживають менше всього палива, а також володіють найбільшим запасом ходу. У топ-5 потрапили тільки дизельні автомобілі.

Суть в тому, що гібриди і електромобілі – дуже дорогі в обслуговуванні, що нівелює всю економію на паливі. Серед економічних автомобілів найбільше виявилося моделей Renault і Peugeot.

На першому місці розташувався Seat Ibiza – самий економічний автомобіль. З 1,4-літровим дизельним мотором автомобіль споживає всього 3,7 літрів солярки на 100 км.

Самі економічні автомобілі: ТОП-5

Другу позицію завоював Peugeot 308, який завдяки сучасному 1,6-літровому дизельному двигуну «француз» споживає в змішаному циклі всього 3,6 літрів на 100 км.

Самі економічні автомобілі: ТОП-5

«Бронзу» забрав собі Seat Leon. Компанія пропонує українцям автомобіль з 1,6-літровим дизельним двигуном, який в змішаному циклі споживає всього 3,8 літрів на 100 км.

Самі економічні автомобілі: ТОП-5

За ним розташувався BMW 1 Серії – один із самих економічних автомобілів преміального класу. Правда, потрібно визнати, що це один з найдорожчих економ-варіантів. Зате витрати на заправку «копійки» будуть мінімальними. Виробник запевняє: якщо ви купите дизельну модифікацію BMW 116d, зможете домогтися витрати в змішаному циклі 3,6-4 літра на «сотню». А в заміському циклі баварці і зовсім обіцяють 3,3 літра.

Самі економічні автомобілі: ТОП-5

А замикає п’ятірку лідерів Mercedes A-Class – преміальний представник в найбільш економічних авто. За показниками витрати палива своєму головному конкурентові – BMW 1 Серії – «Мерседес» поступається, так сказати, в межах похибки. В іншому технічні характеристики двох «німців» теж схожі. Так, по прайсам A-Class дорожче, ніж копійка. Але це може пояснюватися різною комплектацією хетчбеків. При цьому у авто досить місткий бак – 72 літри, що дозволяє проїхати на одній заправці майже 1 500 км.

Самі економічні автомобілі: ТОП-5

Читайте также:  20 бытовых хитростей на каждый день
Оцените статью