У США розробили нову систему стеження для запобігання нещасних випадків

41633017 l 2 Наука и технология
Ця система використовує радіомаяки, які розташовані в споруджуваному будинку.

Є певні переваги в тому, щоб знати, де знаходиться кожен працівник під час робочого процесу, особливо на таких майданчиках, на яких можуть траплятися нещасні випадки. Спеціально розроблений новий спосіб відстеження Global Positioning System (GPS) може бути одним із способів запобігання інцидентів.

Стартап, заснований в Кембриджі, Массачусетс, розроблена система відстеження всередині приміщень, яка використовує місцеві радіомаяки, які розташовані всередині будівлі, що будується.

GPS – ця система супутників з дуже точними орбітами. Ці супутники (в даний час їх 31) безперервно передають поточний час і положення. GPS приймач на землі відстежує кілька супутників і вираховує їх точне положення. Для того щоб зробити це, принаймні, потрібно, щоб чотири супутники були на увазі приймача, який означає, що система добре працює, якщо приймач знаходиться у відкритому місці. Однак, на будівельному майданчику, де будівля закрито, потрібна інша система. На ній використовується інша система Real-Time Location Systems (RTLS). Ця система використовує радіомаяки, які розташовані в споруджуваному будинку.

Маяки будуть посилати точні сигнали, які будуть прийматися від бирок, одягнених робітниками. Ці бирки рівні за стандартними розмірами картками безпеки, вони обчислюють місце працівника в трьох вимірах у межах 20 см.

Читайте также:  В США обсудили возможность создания «человека из пробирки», – СМИ
Оцените статью