Українські винахідники вперше взяли участь у конкурсі NASA та увійшли до топ-3

b80960b ukrainskiy litak nasa hackaton pivfinal Наука и технология
Український проект Mars Hopper увійшов в топ-5 за результатами світового хакатона NASA SpaceApps Challenge.

Український проект Mars Hopper увійшов в топ-5 за результатами світового хакатона NASA SpaceApps Challenge. Українці обрані з 128 команд з усього світу. Проект набрав 8216 голосів.

Про це повідомляє gazeta.ua

698401_w_300Лідером голосування став проект Martian Oasis з Бангладеш. Він набрав 8422 голосів. Друге місце у македонського проекту Avis — 8364 голосів. Також в топ-5 потрапив проект Wake up NEO з Білорусі… Він отримав 5637 голосів. Та американський gypnos, що має 4035 голосів.

Голосування за кращий з 5 проектів триває. Кожен бажаючий може підтримати український проект. Голосувати можна 1 раз на день. Якщо українська команда здобуде перше місце, їх запросять на екскурсію на космодром США.

Винахідники кажуть, що борються насамперед за престиж України, яка вперше бере участь у цьому конкурсі і вже має всі шанси на перемогу.

Mars Hopper вирішує проблему пересування по Червоній планеті. За допомогою реактивних прискорювачів, які в якості палива використовують CO2 з полярних шапок Марса, літальний апарат піднімається в атмосферу. Далі розкриваються його гвинти, і «літак» долає невелику відстань.

7-2.png.pagespeed.ce.h9vN8WIWxY

За оцінками команди, для прототипу потрібні незначний обсяг палива. Необхідні для його створення технології вже успішно використовуються в космонавтиці.

1462897133-4350-hopper

В цьому році в хакатоні NASA 15 310 учасників з 61 країни розробляли 1178 проектів.

Українські команди вперше брали участь у категорії «Вибір людей». Нас представили 2 міста — Києві Кіровоград.

Ще 4 українські команди в номінації «Глобальна» оцінюють експерти NASA. Результати стануть відомі через кілька тижнів.

b80960b-ukrainskiy-litak-nasa-hackaton-pivfinal

Нагадаємо, українські винахідники представили проект марсіанського літака у конкурсі NASA. Команда Mars Hopper бореться за приз глядацьких симпатій. Два тижні тому винахідники здобули перемогу у місцевому етапі всесвітнього хакатона від NASA — SpaceApps Challenge.

Читайте также:  Фотограф дикой природы 2016
Оцените статью