Вам цікаво — який напій покращує настрій

water 15 e1489494054248 Интересно

Вчені провели низку експериментів, в ході якого з’ясувалася життєва необхідність у воді.

Американські медики з університету Тафта довели, що звичайна питна вода здатна поліпшити настрій. Для цього вони провели експеримент за участю 31 студента. Половина випробуваних займалася аеробікою без доступу до води, а у другої половини була можливість пити воду в необмежених кількостях.

В результаті експерименту з’ясувалося, що учасники першої групи більше відчували втому, неспокій і дратівливість. А в учасників другої групи ознак депресії не було. Однак у них було невелике зневоднення організму.

За словами вчених, щоб відновити водний баланс організму, необхідно вживати різні напої, крім алкоголю. Також дослідники вивчили вплив зневоднення на здатність мислення. Виявилося, що через зневоднення організму сіра речовина головного мозку стискається, після чого ускладнюється процес мислення.

Для цього вчені просканували мозок підлітків після півторагодинного велопробігу. Під час поїздки перша група підлітків одягла на себе три шари одягу: поліетиленова плівка, костюм хімічного захисту з капюшоном і спортивний костюм. Друга група була одягнена в шорти і футболки. Учасники першої групи скинули по одному кілограму ваги. Більш того, тканини їх головного мозку стали менші. В учасників другої групи виявлено зневоднення не було.

переклад Новий День                                                                                                                Джерело

Читайте также:  История и интересные свойства драгоценного камня морганит
Оцените статью